Warning: Smarty error: unable to read resource: "" in /data/stor/www/nf/www/nf.pl/www/skrypty/nowoczesna-firma.com/aplikacje/Smarty/Smarty.class.php on line 1097
 
PARTNERZY
MEDIA
ORGANIZATOR
 

MobileMS

Firma MobileMS w czerwcu tego roku obchodzi drug± rocznicę rozpoczęcia działalno¶ci na rynku technologii mobilnych. Założycielami firmy s± absolwenci Politechniki Łódzkiej, którzy postanowili stawić czoła wyzwaniu jakim bez w±tpienia jest wdrożenie innowacyjnych rozwi±zań Bluetooth Marketingu i Fotokodów. W ci±gu dwóch lat, zespół MobileMS zgromadził w swoim portfolio wiele projektów...  » 

Polska Wytwórnia Papierów Warto¶ciowych S.A.

Polska Wytwórnia Papierów Warto¶ciowych S.A. jest jednoosobow± spółk± akcyjn± ze 100% udziałem Skarbu Państwa, znajduj±c± się na li¶cie spółek o znaczeniu strategicznym dla Państwa Polskiego. Od pocz±tku swojej działalno¶ci firma zajmowała się głównie produkcj± banknotów oraz papierów warto¶ciowych takich jak akcje i obligacje. Dzi¶,...  » 

EasyPay

EasyPay jest prowadzonym przez PWPW S.A. systemem płatno¶ci elektronicznych, opartym na nowoczesnych technologiach kart mikroprocesorowych Angażujemy się w rozległe projekty, wymagaj±ce użycia najbardziej innowacyjnych technologii. Dzięki wieloletniemu do¶wiadczeniu w zakresie przetwarzania danych finansowych i osobowych mogli¶my uruchomić bezpieczny system płatno¶ci elektronicznych...  » 

eLeader Sp. z o.o.

eLeader należy do ¶wiatowej czołówki uznanych i cenionych dostawców oprogramowania biznesowego dla smartfonów. Pionierskie rozwi±zania eLeader, pracuj±ce na smartfonach, używane s± dzisiaj w ponad 30 krajach ¶wiata, w tym przez koncerny międzynarodowe z listy Fortune Global 500. Firma specjalizuje się w systemach klasy FFM/SFA oraz bankowo¶ci mobilnej i Custom Mobile Application Development -...  » 

 
 
login:
hasło:
 
Oddzwaniamy
Zostaw swój numer telefonu, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!
Kiedy mamy oddzwonić?
        
 
Pobierz ofertę
Zostaw swoje dane i pobierz ofertę: