Warning: Smarty error: unable to read resource: "" in /data/stor/www/nf/www/nf.pl/www/skrypty/nowoczesna-firma.com/aplikacje/Smarty/Smarty.class.php on line 1097
 
PARTNERZY
MEDIA
ORGANIZATOR
 

SARE S.A.

Dostarczamy zaawansowane narzędzia wykorzystywane w komunikacji newsletterowej, kampaniach e-mailingowych, kampaniach SMS, konkursach, programach lojalno¶ciowych, komunikacji wewnętrznej i relacjach inwestorskich. Budujemy bazy adresowe i zarz±dzamy nimi. Posiadamy unikaln± wiedzę i do¶wiadczenie, które przekładaj± się na efekty biznesowe naszych klientów. Stale rozwijamy narzędzia, dzięki...  » 

Bankier.pl

Bankier.pl jest obecny na rynku od 2000 r., jest czołowym niezależnym po¶rednikiem i doradc± finansowym, a także Ľródłem wiarygodnych informacji gospodarczych dostarczanych za po¶rednictwem internetu i kanałów mobilnych. Bankier oferuje produkty i usługi blisko 40 renomowanych instytucji finansowych, które poprzez kanały dystrybucji portalu dostępne s± dla blisko 3 milionów osób. Strony...  » 

prnews.pl

PRNews to serwis po¶więcony zagadnieniom bankowo¶ci elektronicznej, marketingu i public relations bankowego.  » 

Wirtualna Polska S.A.

Portal Wirtualna Polska to pierwszy polski portal internetowy, multimedialna platforma informacji, komunikacji i transakcji elektronicznych. Współtworzona przez użytkowników, jest jednym z najchętniej odwiedzanych i najbardziej rozpoznawalnych miejsc w polskim Internecie. Systematycznie wzbogacaj±c swe zasoby, WP udostępnia internautom największ± liczbę serwisów tematycznych, wysokiej klasy...  » 

Mobilemarketing.pl

Po u¶wiadomieniu sobie, że z telefonów komórkowych korzysta już około 4 miliardów ludzi na całym ¶wiecie - jest oczywiste, że Mobile Marketing bardzo szybko stanie się czym¶, co firmy będ± musiały nauczyć się wykorzystywać. MobileMarketing.pl to miejsce gdzie można znaleĽć strategie, pomysły i narzędzia pozwalaj±ce na wykorzystanie tego ogromnego potencjału. Mamy już ponad 230 artykułów!  » 

Blomedia

Blomedia to pierwsza i największa sieć profesjonalnych blogów w Polsce. Zrzesza kilkana¶cie serwisów, na których swoje publikacje umieszczaj± redaktorzy dysponuj±cy specjalistyczn± wiedz± oraz dużym do¶wiadczeniem. Każdego dnia na stronach Blomedia pojawiaj± się setki informacji ze ¶wiata technologii, lifestyle’u, motoryzacji i rozrywki. Spo¶ród licznych serwisów należ±cych do grupy...  » 

 
 
login:
hasło:
 
Oddzwaniamy
Zostaw swój numer telefonu, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!
Kiedy mamy oddzwonić?
        
 
Pobierz ofertę
Zostaw swoje dane i pobierz ofertę: