Warning: Smarty error: unable to read resource: "" in /data/stor/www/nf/www/nf.pl/www/skrypty/nowoczesna-firma.com/aplikacje/Smarty/Smarty.class.php on line 1097
 
PARTNERZY
MEDIA
ORGANIZATOR
 
Aktualno¶ci

Czy można zaplanować skuteczno¶ć – czyli reklama w mobilnym internecie

Mobilvi zaprasza na warsztaty „Czy można zaplanować skuteczno¶ć – czyli reklama w mobilnym internecie” podczas konferencji Mobile Business Event.

Reklama w mobilnym internecie to nowoczesne narzędzie marketingu, które warto szybko nauczyć się wykorzystywać. Mobilvi, pierwsza polska sieć reklamowa mobilnego internetu, zaprezentuje skuteczne sposoby planowania komunikacji z konsumentem za po¶rednictwem mobilnego internetu, podczas warsztatów 8 wrze¶nia w Warszawie w ramach Mobile Business Event. Organizatorem konferencji jest Nowoczesna Firma.

Lucjan Exner, szef marketingu i sprzedaży firmy Mobilvi, pokaże jak w praktyce stosować najnowsze narzędzia mobilnego marketingu i przeprowadzić skuteczn± kampanię reklamow± w mobilnym internecie. W czasie trzech sesji tematycznych będzie można poznać najważniejsze aspekty mobilnego internetu oraz nowoczesne sposoby reklamy w telefonach komórkowych i urz±dzeniach przeno¶nych. Uczestnicy warsztatów znajd± odpowiedĽ na pytanie czym jest mobilny internet i jakie s± jego perspektywy na polskim rynku. Ponadto na podstawie prezentowanych przykładów naucz± się jak wykorzystać technologię mobilnego internetu w firmie i dowiedz± się dlaczego warto mieć mobiln± witrynę w sieci. Dodatkowo poznaj± korzy¶ci, jakie daje mobilny marketing w komunikacji z konsumentem przy wykorzystaniu możliwo¶ci precyzyjnego targetowania przekazów reklamowych. Na koniec zaplanowano również dyskusje i omówienie najlepszych praktyk w zakresie reklamy w mobilym internecie.

Lucjan Exner, który poprowadzi spotkanie, posiada wieloletnie do¶wiadczenie w budowaniu nowoczesnych strategii marketingowych, pracował między innymi dla takich marek jak: Sony, Samsung, Indesit, Fujifilm, Unimil. Jako ekspert sprzedaży i marketingu współpracował również ze spółk± doradcz± Kolaja&Partners.

Zainteresowanych poznaniem najnowszych narzędzi marketingowych i skutecznych sposobów wykorzystania nowoczesnej technologii mobilnej do konstruowania i emisji komunikatów oraz reklamowania produktów i usług serdecznie zapraszamy do udziału w naszych warsztatach. Rejestracji można dokonać pod adresem:
http://www.mobile.nf.pl/zgloszenie/

 
 
login:
hasło:
 
Oddzwaniamy
Zostaw swój numer telefonu, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!
Kiedy mamy oddzwonić?
        
 
Pobierz ofertę
Zostaw swoje dane i pobierz ofertę: